T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın desteği ve Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği (ETO) iş birliği ile İZFAŞ tarafından düzenlenen sertifikalı organik ürünlerin sergilendiği EKOLOJİ İZMİR FUARI, 15-18 Mayıs 2019 tarihlerinde 10. kez fuarizmir’de kapılarını katılımcılarına ve ziyaretçilerine açtı.

Türkiye’yi uluslararası alanda temsil eden organik sertifikalı ürünlerin ve sektörün tüm paydaşlarının yer aldığı tek fuar olan EKOLOJİ İZMİR, sizi İzmir’e davet etmeye devam ediyor.

Organik giyim eşyalarından gıdaya, kozmetikten temizlik ürünlerine kadar yenilikçi geniş bir ürün yelpazesinin sergilendiği EKOLOJİ İZMİR’e değer zincirindeki tüm paydaşlar (makine, yenilenebilir enerji, ekolojik turizm, alternatif eğitim, ekolojik girdi, sertifikasyon kuruluşları) katılımcı ve ziyaretçi olabilir.

Fuar, önemli iş bağlantıları kurmaları için yerli-yabancı katılımcılara ve sektörün tüm paydaşlarına altın fırsatlar sunan bir “ORGANİK PLATFORM”.  Bu yıl 10.’su düzenlenen EKOLOJİ İZMİR, fuara paralel organize edilen etkinliklerle sektör profesyonellerinin yanı sıra tüketiciler için de ilgi çekici olmaya devam ediyor.